Jak w temacie. Co jest tańsze oraz wydajniejsze?
Czym ogrzewacie dom i ile Was kosztowało ogrzewanie?
Pompa ciepła czy kable grzewcze
-
Gość
Re: Pompa ciepła czy kable grzewcze
U mnie partner 120m, ogrzewanie i cwu pompą. Od września 2025 do początku maja 2026, 2300 kWh cztery dorosłe osoby mieszkają w domu 21-22 stopnie. Zima w tym roku była cięższa niż zwykle. Ubiegłoroczny sezon 1800 kWh. Kable wyjdą na pewno drożej i na pewno są bardziej awaryjne niż wodna podłogówka. Zerknij sobie na strone https://www.vaillant.pl/klienci-indywid ... py-ciepla/ Znajdziesz tutaj więcej porad w temacie.
Życzę dobrej decyzji i powodzenia.
Życzę dobrej decyzji i powodzenia.
