Hej, Pompa ciepła 7kw czy piec na pellet, jakieś porównania macie?
Dom parterowy 100m2 z poddaszem nie użytkowym,
Podłoga styro 15cm
Ściany styro 20cm
Strop drewniany piana otwarto komórkowa
Wszystko ogrzewanie podłogowe.
Wentylacja grawitacyjna.
Ogrzewanie co macie
-
ksiegar
Re: Ogrzewanie co macie
Rozważając między pompą ciepła, a kotłem na pellet to warto wybrać pompę, która jest prawie bezobsługowa. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że przy kotle na pellet trzeba mieć miejsce na magazynowanie oraz cena zakupu pelletu może ulec mocnej zmianie w czasie sezonu jak ostatniej zimy.
Jeśli myśli Pan o pompie ciepła Panasonic proszę o kontakt. Przygotuję propozycję z gwarancją 7lat oraz serwisem dostępnym 7dni w tygodniu.
No i oczywiście dobrze jeśli firma, która Ci to zamontuje ma odpowiednie doświadczenie https://klimat-tech.pl/ I polecam tutaj skonsultować się z tą firmą.
Jeśli myśli Pan o pompie ciepła Panasonic proszę o kontakt. Przygotuję propozycję z gwarancją 7lat oraz serwisem dostępnym 7dni w tygodniu.
No i oczywiście dobrze jeśli firma, która Ci to zamontuje ma odpowiednie doświadczenie https://klimat-tech.pl/ I polecam tutaj skonsultować się z tą firmą.
