Kodowanie czujników ciśnienia opon??

:arrow: O BYD SEAL U DM-i
Iglaigla
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2026, 21:40 - ndz
Lokalizacja: Ruda Śląska

Kodowanie czujników ciśnienia opon??

Post autor: Iglaigla »

Witam moje pytanie czy ktoś dokupywał felgi i montował nowe czujniki na felgach jeśli tak to jakie czujniki i jak zakodować po za serwisem??